Rychlý kontakt +420 604 431 708

Kariéra

Příležitosti pro nadšené profesionály i začátečníky máme otevřené neustále. Sdílejte naši vášeň pro kvalitu, klienty a týmovou spolupráci. Přidejte se k nám.

Napište nám

Pro další informace a dotazy neváhejte kontaktovat naši kolegyni Nikolu Řezníčkovou.

Nebyly nalezeny žádné položky odpovídající zvoleným filtrům.

Obchodní zástupce

ČR Obchod

Hledáme aktivního a zkušeného obchodního zástupce. Areál firmy je ve Vroutku na lounsku, v ústeckém kraji. Klienty budete oslovovat po celé České republice.

NÁPLŇ PRÁCE

  • Aktivní vyhledávání a oslovování nových zákazníků
  • Příprava nabídek
  • Komunikace se stávajícími zákazníky
  • Rozvoj dlouhodobých vztahů dodavatel-klient
  • Předání získaných zakázek k realizaci
  • Možnost podílet se na marketingových kampaních a propagaci
  • Spolupráce s úsekem vývoje při tvorbě nových produktů
  • Spolupráce s úsekem servisu v rámci péče o zákazníka
  • Možnosti hodnocení stavu a funkcí procesů stávající výrobní technologie, návrh inovací

POŽADUJEME

  • Zkušenosti s obchodem ve výrobním odvětví
  • Technická zdatnost
  • Samostatnost, flexibilita
  • Proaktivní komunikace a pečlivý přístup
  • Ochota učit se a rozvíjet
  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • ŘP sk. B – aktivní řidič, ochota cestovat po ČR za klienty vlastním autem
  • Schopnost plánovat čas a logistiku schůzek
  • Čeština

Výhodou

  • Praxe z obchodu se sklolaminátem

NABÍZÍME

  • Práce na plný pracovní úvazek s nástupem ihned
  • Zajímavé a různorodé projekty
  • Služební telefon, notebook, podle výsledků možnost služebního auta
  • Smlouva na HPP nebo OSVČ
  • Fixní plat / provize / odměny
  • Mzda odpovídající individuálním zkušenostem a dovednostem
  • Motivující ohodnocení
  • 25 dnů dovolené
  • Zázemí stabilní české firmy a přátelskou atmosféru
  • Vlastní organizace času
  • Podniková sleva na výrobky a služby celé skupiny WeldingPro Group

Zaujala vás naše nabídka? Podívejte se na některé referenční projekty na našem webu.

KONTAKT

Zakládáme si na férovém jednání s klienty, dodavateli, pracovníky i zaměstnanci. Ozvěte se kolegyni Nikole Řezníčkové pro více informací. Telefon +420 604 431 708 nebo e-mail trading@weldingpro.cz.

Nenašli jste vhodnou pozici? Napište nám a my se vám co nejdřív ozveme.